Tylko najlepsze produkty

 

Szef Kuchni osobiście wybiera, zamawia i kontroluje wszystkie składniki naszych dań

Doskonałe jedzenie

to nie wszystko…

Co było pierwsze: Kogut czy Kurka? Najlepiej zadać sobie to pytanie w przytulnym wnętrzu restauracji, kontemplując problem nad suto zastawionym stołem i butelką wina. Kogut i Kurka to miejsce stworzone dla wszystkich podzielających naszą miłość do jedzenia oraz biesiadowania w gronie rodziny i przyjaciół. To także przestrzeń ekscytujących spotkań – przede wszystkim naszych Gości, ale też różnych stylów gotowania i serwowania potraw.

Z jednej strony wykonujemy ukłon w kierunku tradycji kulinarnej regionu i klimatowi swojskiej, przytulnej jadłodajni, w której można się odprężyć i pogwarzyć. Z drugiej strony każdy kucharz, który kocha swoją pracę, jest poszukiwaczem przygód i awanturnikiem, śmiało eksplorującym nowe kulinarne terytoria i trendy w światowej kuchni. Marzyliśmy o tym, by obie te natury mogły się przenikać i czerpać z siebie. Restauracja Kogut i Kurka to ucieleśnienie tego marzenia.

str o restauracji1

Liczy się atmosfera

 

Przyjedź, zobacz, spróbuj i zostań na dłużej…

str o restauracji4

Restauracja

w magicznej okolicy

Restauracja Kogut i Kurka zaprasza do wygodnego wnętrza na relaks i delektowanie się daniami w dwóch odsłonach: tradycyjnej i fantazyjnej, inspirowanej kuchnią światową. Dodatkową radość z odwiedzenia nas sprawi Państwu spacer po okolicy. Restauracja mieści się pośród starodrzewu Parku Kuracyjnego w Goczałkowicach, kilka kroków od urokliwego zalewu, jednego z największych w Polsce.

Okolica jest cicha i charakteryzuje się wyjątkową czystością wód i powietrza. Od dziesięcioleci jest to teren uzdrowiskowy, gdzie do dziś można zwiedzić zabytkowe obiekty, takie jak Budynek pijalni wód leczniczych, Pawilon Zdrojowy Wrzos czy Hotel Prezydent – zaledwie kilka minut od restauracji Kogut i Kurka.